joomla templates top joomla templates template joomla

Dajemy wędkę naszym ngo-som

Beata Krzemińska ; kujawsko-pomorskie.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

Władze województwa doceniają działalność i społeczną rolę organizacji pozarządowych, dlatego czynią bardzo wiele, by trzeci sektor w naszym regionie miał jak największe możliwości rozwojowe. Chodzi nie tylko o rozdzielaną między organizacje pożytku publicznego potężną pulę grantową (w tym roku prawie 5 milionów złotych). Jesteśmy jedyną w kraju administracją samorządową, która systematycznie pomaga im w budowaniu instytucjonalnego zaplecza.


Ćwiczenia oddziału prewencji

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

altPolicjanci, wyposażeni w pałki, tarcze i gaz pieprzowy, ćwiczyli na stadionie Polonii w Bydgoszczy. Przypadkowi przechodnie mogliby pomyśleć, że dzieje się coś złego. Były to jednak tylko ćwiczenia, niezbędne do przygotowania się do nadchodzącego sezonu, który każdego roku obfituje w różnego rodzaju imprezy masowe.O rynku pracy

uwoj.bydgoszcz.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

altRynek pracy województwa był tematem posiedzenia komisji dialogu w urzędzie wojewódzkim.

Centrum Innowacji w Przysieku

kujawsko-pomorskie.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie gospodarka

altPowstanie Centrum Zarządzania Regionalnym Systemem Innowacji - platforma wspierania rozwoju potencjału innowacyjnego województwa, w ramach której współpracować będą ośrodki naukowe, środowiska gospodarcze oraz samorządy. Prace nad projektem trwają w Urzędzie Marszałkowskim od pół roku.