joomla templates top joomla templates template joomla

Jadąc autostradą nie panował nad pojazdem. Kierowca BMW miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie, jego jazda zaniepokoiła innych kierowców

info: Policja/Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

 
Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał kierujący bmw 41-latek, który podróżował autostradą. Wystarczył jeden telefon od zaniepokojonego kierowcy i policjanci z Aleksandrowa namierzyli, a chwilę później zatrzymali mieszkańca Włocławka. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Pamiętajmy, że nawet anonimowy telefon na Policję może przyczynić się do wyeliminowania z ruchu drogowego takiego zagrożenia, jakim jest kompletnie pijany kierowca. Tak było i tym razem.
 
 
W niedzielę 29 listopada policjanci z Aleksandrowa otrzymali anonimowe zgłoszenie, że autostradą w kierunku Łodzi porusza się kierowca bmw. Styl jego jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu. Kierowca ewidentnie nie panował nad pojazdem.
 
Policjanci z „drogówki” szybko namierzyli opisywany pojazd i zatrzymali kierowcę. Okazało się, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie! Kierowca odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.