joomla templates top joomla templates template joomla

Ostre słowa o pośle Lenzu i Szymańskim - "pokazują swoje zasługi podczas gdy czasem nawet nie kiwnęli palcem"

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Biuro Poselskie PiS poseł Jan Krzysztof Ardanowski włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

 
Jan Krzysztof Ardanowski poseł Prawa i Sprawiedliwości posumował swoją kadencję kierując do wyborców ulotkę podsumowującą jego pracę jako parlamentarzysty.
 
W ulotce znajdziemy podsumowanie najważniejszych zdaniem posła wydarzeń mijających czterech lat. 
 
Sprawozdanie posła Jana Krzysztofa Ardanowskiego zawiera również podstawowe, statystyki głosowań i aktywności poselskiej oraz podstawowe informacje z zakresu polityki historycznej, a także działań posła dotyczących interwencji czy to w prokuraturze czy CBA, oraz innych instytucjach państwowych.
 
 
W ulotce znajdziemy jednak również ostre słowa w kierunku posłów Platformy Obywatelskiej w tym posła z Torunia Tomasza Lenza, a także Tomasza Szymańskiego z Grudziądza, którzy w ostatnim czasie wywiesili swoje podziękowania na plakatach i "bilbordach" chwaląc się jednocześnie swoimi osiągnięciami jako posłów. 

- "Śmieszy mnie i gorszy chwalenie się niektórych posłów, pokazujących swoje zasługi nawet tam, gdzie często nie kiwnęli nawet palcem, jak ma to miejsce np: na ulotkach kolportowanych w setkach tysięcy sztuk przez posłów Platformy Obywatelskiej z Torunia, którzy sobie przypisują osiągnięcia samorządu Miasta Torunia Z Prezydentem Michałem Zaleskim lub samorządowców Regionu z Marszałkiem Województwa Piotrem Całbeckim na czele" - pisze w ulotce poseł Jan Krzysztof Ardanowski.

Słowa zamieszczone w ulotce jednak szczególnie - chociaż nie imiennie - skierowane są do posła z Torunia - nie trudno domyśleć się o kogo chodzi ponieważ poseł Prawa i Sprawiedliwości wspominał już o nim na konferencji prasowej w Grudziądzu.

{media load=media,id=2279,width=640,align=center,display=inline}