joomla templates top joomla templates template joomla

Podjąłem decyzję o starcie w wyborach do senatu - pisze Zbigniew Girzyński

włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

"Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, po licznych rozmowach podjąłem decyzję o starcie w najbliższych wyborach parlamentarnych jako niezależny kandydat do senatu w okręgu obejmującym Toruń oraz powiaty toruński i chełmiński" - pisze Zbigniew Girzyński na swoim profilu facebook.

Okazuje się, że jednak "nigdy nie mów nigdy". Jeszcze kilka tygodni temu stanowczo przecinający spekulacje o starcie w nadchodzących wyborach okazuje się, że wystartuje w okręgu toruńskim do Senatu jako niezależny kandydat. 

Z wiadomości zamieszczonej na facebooku posła dowiedzieć się możemy również, że poseł ma wiele propozycji startu z różnych ugrupowań. 

- "Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w podjęciu tej trudnej decyzji. Dziękuję także tym, którzy proponowali mi start do sejmu z różnych ugrupowań. Choć nasze poglądy polityczne nie zawsze są zbieżne traktuję te propozycję jako wyraz docenienia mojej dotychczasowej pracy." - pisze poseł Zbigniew Girzyński. 

Czy Prawo i Sprawiedliwość wystawi w tym okręgu swojego kandydata? Platformę Obywatelską reprezentuje w wyborach do Senatu Przemysława Termiński właściciela żużlowego KS Toruń.