joomla templates top joomla templates template joomla

"Posypały się mandaty". Policja sprawdza przestrzeganie obostrzeń w "czerwonej strefie" jaką jest powiat aleksandrowski

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

 
Powiat aleksandrowski rozpoczął kolejny tydzień w tzw. „czerwonej strefie”. Policjanci sprawdzają czy obowiązujące nakazy i obostrzenia są respektowane przez mieszkańców. Kontrolują przede wszystkim obowiązek zakrywania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego.

Powiat aleksandrowski nadal zostaje objęty czerwoną strefą. W związku z tym policjanci przypominają o obowiązku przestrzegania dotychczasowych i dodatkowych obostrzeń, które obowiązują już kolejny tydzień.
 
 
Policjanci nadal będą uświadamiać jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad i ograniczeń w walce z koronawirusem. W przypadku ich lekceważenia będą reagować, ponieważ wprowadzone obostrzenia mają pomóc w walce z COVID-19, a ich nieprzestrzeganie łączy się z narażeniem zdrowia i życia dla innych osób.
Niestety nie wszyscy stosują się do obostrzeń. Tylko wczoraj (10.10.) policjanci nałożyli ponad 60 mandatów. W większości dotyczyły one obowiązku zakrywania twarzy.
 
W dalszym ciągu apelujemy o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.