joomla templates top joomla templates template joomla

Przyjechał "zatankować" na stację benzynową. Był kompletnie pijany, miał 3 promile alkoholu, a dodatkowo 10 lat wcześniej cofnięto mu uprawnienia do prowadzenia pojazdów

info: KMP, Toruń włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

 
W niedzielę około północy przyjechał na stację benzynową bez uprawnień i ważnych badań technicznych . Jednak to nie najgorsze jego przewinienia. Prowadząc opla miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 2 lat więzienia.

W niedzielę  17 maja około północy patol policjantów prewencji z Komisariatu Policji Toruń Podgórz pełniący służbę w Cierpicach zauważył pojazd , który wjechał na stację benzynową. Widok kierowcy opla zaniepokoił funkcjonariuszy i postanowili go wylegitymować.
 

Już po pierwszych kliku słowach policjanci wyczuli od kierowcy wyraźną woń alkoholu. Wynik zaskoczył samych funkcjonariuszy. Badanie wykazało, że 44- latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
 
Po dokładnym sprawdzeniu wyszło na jaw , że kierowca oprócz tego , że nie powinien wsiąść do pojazdu pod wpływem alkoholu, to w ogóle nie powinien prowadzić auta ponieważ 10 lat temu miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami . Do tego okazało się, że samochód nie posiadał ważnych badań technicznych. Na tą chwilę kierowcy może grozić do 2 lat więzienia.