joomla templates top joomla templates template joomla

Sprawdzane jest przestrzeganie kwarantanny i izolacji. Wspólne patrole policji i żołnierzy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej w województwie kujawsko-pomorskim

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

 
Od początku epidemii włocławscy policjanci kontrolują przestrzeganie przez mieszkańców obowiązkowej domowej kwarantanny i izolacji. W tych działaniach od kilku dni wspierani jesteśmy przez żołnierzy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Włocławscy policjanci i żołnierze WOT-u wspólnie realizują zadania związane z przestrzeganiem domowej kwarantanny lub izolacji.
 
 
Podczas takich służb na terenie miasta i powiatu sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają w miejscu izolacji. Ze względów bezpieczeństwa patrol nie ma bezpośredniego kontaktu z nimi, a kontrola przeprowadzana jest przy użyciu telefonów, domofonów oraz kontaktu wzrokowego odbywającego się z bezpiecznej odległości.
 
Działania policjantów i żołnierzy mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, co pozwala zminimalizować ryzyko zakażenia się innych osób. Pamiętajmy to od nas wszystkich zależy bezpieczeństwo naszych rodzin i apelujemy o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń.