joomla templates top joomla templates template joomla

U senatora z okręgu grudziądzkiego Ryszarda Bobera potwierdzono koronawirusa. Zakażonych COVID-19 senatorów jest znacznie więcej

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie aktualności

 
Ryszard Bober z Koalicji Polskiej-PSL podobnie jak wczesniej Artur Dunin z Koalicji Obywatelskiej zakażeni koronawirusem. To trzeci taki przypadek w Senacie. W sobotę informację o pozytywnym teście przekazał senator Jan Filip Libicki.
 
W sobotę o zakażeniu koronawirusem informował senator Koalicji Polskiej PSL-Kukiz'15 Jan Filip Libicki. Dwa dni później, w poniedziałek, potwierdzono zakażenie u kolejnych senatorów, w tym senatora Artura Dunina siedzącego w pobliżu senatora Libickiego.
 
 
Pozytywny wynik test na COVID-19 potwierdził również senator Ryszard Bober z Koalicji Polskiej PSL-Kukiz'15, przebieg choroby u niego jest bezobjawowy - badanie na koronawirusa ma być powtórzone w czwartek i wtedy podjęta będzie decyzja co do dalszego losu senatorów.
 
W poniedziałek informacje o poddaniu się "autokwarantannie" przekazał senator Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Majer. Wyjaśnił, że miał kontakt z senatorem Libickim. - Na razie nie mam żadnych objawów - powiedział. Zaznaczył, że wie, że także inni senatorowie podjęli podobne kroki i w odosobnieniu czekają na pobranie próbki.