joomla templates top joomla templates template joomla

77 kg różnych narkotyków poszło z dymem. Towar zabezpieczonych i skonfiskowanych podczas różnych akcji spłonął w piecu piecu

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zniszczyli 77 kg różnych narkotyków, zabezpieczonych i skonfiskowanych podczas różnych akcji. W piecu spłonęły: marihuana, amfetamina, a także dopalcze. Policjanci mogli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach sądów.
 
 
Magazyn substancji psychotropowych i środków odurzających znajduje się w budynku  Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Tu, do czasu zakończenia postępowań karnych, trafiają zabezpieczone przez policjantów substancje i środki, których posiadanie jest zakazane.
 
 
Narkotyki po specjalistycznych badaniach wykonanych w policyjnych laboratoriach, trafiają w zalakowanych pakietach do magazynu. Tam pozostają do czasu prawomocnych wyroków, w którym sąd orzeka o ich zniszczeniu.
 
 
W asyście kryminalnych z komendy wojewódzkiej  worki z narkotykami zostały przetransportowane konwojem do spalarni. Chwilę później, w obecności nadzorujących wszystko funkcjonariuszy, worki wypełnione
 
54 kg marihuany, 18 kg amfetaminy, ponad 0,5 kg MDMA i 3,5 kg dopalaczy znalazło się w piecu.