joomla templates top joomla templates template joomla

Ograniczenie wolności dla kibica po niedzielnym meczu GKMu Grudziądz z KS Toruń

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Grudziądzu; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W trakcie niedzielnego spotkania grudziądzkiego GKMu i zespołu z Torunia jeden z kibiców posiadający środki pirotechniczne wniesione na stadion zaczął je odpalać i rzucać na płytę stadionu. Ten sam kibic rzucił również w stronę ochrony stadionowej plastikowym pojemnikiem na śmieci.

Czołowe zderzenie pojazdów w Zakrzewie

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Grudziądzu włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W Zakurzewie 19-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki Opel Vectra jadący od strony Radzynia Chełmińskiego w stronę Mełna nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Pojazd zderzył się czołowo z nadjeżdżającym Mercedesem, w wyniku czego 62 letni kierujący nim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. 19 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do grudziądzkiego szpitala. 

Podejrzani o włamanie trafili do policyjnego aresztu

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Krótko po włamaniu policjanci zatrzymali podejrzanych. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Kryminalni ustalają, czy zatrzymane osoby mają na swoim koncie inne przestępstwa. 

Zatrzymani za krótkotrwałe użycie pojazdu

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Świeccy kryminalni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o krótkotrwałe użycie pojazdu. Dwóch 19-latków odjechało golfem z Sulnowa, a następnie uszkodzony samochód porzucili w lesie. Pojazd został odzyskany, a amatorzy cudzej rzeczy usłyszeli już zarzuty.

Grupa handlarzy narkotyków zatrzymana w Bydgoszczy

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci z Bydgoszczy rozbili grupę handlującą narkotykami. Zatrzymano siedmiu mężczyzn z wieku od 25 do 35 lat, którzy wg policji są związani ze środowiskiem pseudokibiców. Podejrzani są o sprzedaż 23 kg amfetaminy i 30 kg marihuany.

VIDEO: Syn komendanta policji w Grudziądzu zajmował się hodowlą marihuany?

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: KMP w Świeciu włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W powiecie świeckim zatrzymano mężczyzn prowadzących zorganizowaną plantację konopi. Jak podaje Gazeta Pomorska jednym z nich jest synem Dariusza Knoffa, komendanta policji w Grudziądzu.

Zatrzymanie sutenerów na bydgoskiej ulicy

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Bydgoscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o sutenerstwo. Według policji, są członkami zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się czerpaniem korzyści z prostytucji oraz handlem narkotykami. Pod ich „opieką” były kobiety trudniące się nierządem w okolicach Bydgoszczy. 

Miał w piwnicy prawie pół kilograma narkotyków

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Zatrzymany przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Chełmży 26-latek posiadał znaczną ilość środków psychotropowych. Śledczy udowodnili mu również udział w obrocie narkotykami. W jego mieszkaniu zabezpieczyli wagę elektroniczną i kilkanaście tysięcy złotych. Teraz grozi mu do 12 lat więzienia. 

Zatrzymany w kilka godzin po rozboju

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Toruński policjant, który zajął się sprawą rozboju bezbłędnie wytypował podejrzewanego. Okazał się nim znany mu dobrze 26-latek, który w ciągu kilku godzin od zgłoszenia został zatrzymany. Jeszcze dzisiaj zapadnie decyzja czy, a jeśli tak to na jak długo zostanie tymczasowo aresztowany. Z tej racji, że jest recydywistą grozi mu wyższa kara. 

Dziewięć osób w szpitalu. Bójka na zlocie motocyklowym w Chmielnikach

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dziewięć osób trafiło do szpitala po bójce w Chmielnikach w okolicach Bydgoszczy. Odbywał się tam zlot motocyklistów podczas, którego doszło do zajścia. Według świadków, w bójce brało udział kilkadziesiąt osób. - Wszystko wskazuje na to, że mężczyźni byli wyposażeni w pałki i noże. 

Kierujący autem kierowca przekroczył prędkość o 64 kilometry. Utracił prawo jazdy

R.Ż/eGrudziadz.pl; video: TVN Turbo/x-news; włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 

Kierowca zatrzymany do kontroli drogowej przekroczył prędkość o 64 kilometry, a tym samym "załapał się" na utratę prawo jazdy na trzy miesiące. "Szczęśliwiec" i debiutant, bo jest to pierwszy przypadek taki w Grudziądzu, dokumenty upoważniające do kierowania autem utracił na ul. Paderewskiego.