joomla templates top joomla templates template joomla

Tragedia nad jeziorem

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W Jeziorze Łęckim w gm. Skępe, w powiecie lipnowskim utopił się 6 – letni chłopiec. Szczegółowe okoliczności tragicznego wydarzenia wspólnie z prokuratorem wyjaśniają policjanci z Lipna.Do tragedii doszło wczoraj (09.08) krótko przed godz. 16:00.

Motocyklem do sklepu

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

altKrótkotrwałe użycie pojazdu, kierowanie w stanie nietrzeźwości, uszkodzenie budynku sklepu, zniszczony rower. To efekt krótkiej przejażdżki motorem 24-latka. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.Wczorajszy dzień (01.08) na długo zapamięta 24-letni mieszkaniec województwa łódzkiego, który...

Pijany 16 latek na „Kolibrze”

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Ponad promil alkoholu miał w organizmie zatrzymany przez policjantów 16-latek. Nastolatek jechał po pijanemu motorowerem. Teraz za swój czyn odpowie przed Sędzią Sądu Rodzinnego i Nieletnich.Wczoraj (11.07.br.) około godziny 23:00 w miejscowości Poczałkowo w powiecie aleksandrowskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej chłopca, który kierował motorowerem m-ki Koliber.

zarządzenie marszałka - ramowa procedura

Kamila Ogonowska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Brodniccy kryminalni zatrzymali wczoraj 3 młodych mężczyzn, którzy za skradzione pieniądze zafundowali sobie meble, gry komputerowe a nawet pobyt w najdroższych hotelach w mieście. Gotówka zniknęła kilka dni wcześniej z mieszkania na jednym z brodnickich osiedli. Wszystko wydarzyło się podczas imprezy zakrapianej alkoholem.

Mama z promilami

Anna Kozłowska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Do policyjnego aresztu trafiła pijana matka 6 – letniej dziewczynki, po tym jak będąca pod jej opieką córka wpadła pod samochód na krajowej drodze w centrum Lipna. Za przestępstwo narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy udaremnili przestępczą działalność

Kamila Ogonowska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Kryminalni z komendy w Inowrocławiu na podstawie zebranych informacji zatrzymali wczoraj 39-latka. W czasie przeszukania pomieszczeń, które zajmował mężczyzna, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratora.

"Lewe" L-4 za łapówki

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 53-letni lekarz jest podejrzany o przyjmowanie korzyści majątkowych. Pieniądze miały trafiać do jego kieszeni w zamian za zwolnienia L-4. W sprawie tej zarzuty wręczenia korzyści majątkowych w łącznej kwocie ponad 6 tys. zł usłyszały 4 osoby, a podejrzany lekarz trafił do aresztu na 3 miesiące. Policjanci ustalają, kto jeszcze mógł korzystać ze zwolnień uzyskanych w ten sposób.

Nieletni okradli dom i sprzedali łupy

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci z Golubia-Dobrzynia zatrzymali 3 chłopców w wieku od 15 do 16 lat, którzy okradli dom wchodząc do środka przez otwarte okno. Odzyskano większość skradzionych rzeczy. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Dziewczynka pogryziona przez psa

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

alt5-letnia dziewczynka z Golubia-Dobrzynia trafiła do szpitala, po tym jak pogryzł ją pies biegający bez opieki. Policjanci szukają właściciela zwierzęcia, nie wiadomo bowiem czy posiadał odpowiednie szczepienie?

Pijanego kierowcę zatrzymał dopiero strzał ostrzegawczy

Monika Chlebicz ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dopiero strzały ostrzegawcze oddane przez policjantów z Inowrocławia zatrzymały pijanego kierowcę. Wcześniej pędził trasą z Orłowa do miejscowości Czyste zmuszając jadące z przeciwka auta do zjechania na pobocze. Na szczęście został zatrzymany przez dzielnicowych.

Toruńscy policjanci mają nową strzelnicę

Adriana Jabłońska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

alt21 maja odbyła się atestacja nowej strzelnicy w Komisariacie Policji Toruń - Podgórz. Jest to pierwsza, policyjna strzelnica kryta w województwie kujawsko-pomorskim.Obiekt jest bardzo nowoczesny, umożliwia przeprowadzanie wielu rodzajów treningów strzeleckich, w tym strzelania sytuacyjnego.

KOBIETY ĆWICZĄ SAMOOBRONĘ

Piotr Cieślicki ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dobiega końca pierwsza edycja warsztatów przygotowanych specjalnie dla kobiet pracujących w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, z zakresu samoobrony. Przez osiem spotkań Panie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez instruktorów Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia.

Bydgoszcz Okradali TIR-y

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 Policjanci z Inowrocławia zatrzymali pięciu kierowców tirów podejrzewanych o to, że kradli przewożony towar. Wszyscy odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia. Policjanci ustalają paserów, do których trafiał kradziony towar.