joomla templates top joomla templates template joomla

Kuba Wojewódzki pozdrawiał policjantów z A1 pod Grudziądzem. Gnał 206 km/h, okazuje się, że mundurowi "zapomnieli" mu wystawić mandat!?

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: instagram włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Kuba Wojewódzki pędził autostradą 206 km/h, nie dostał mandatu od policjantów, którzy go zatrzymali. Mundurowych ukarano naganami - jak podał portal naszemiasto.pl . Gdyby Kuba Wojewódzki przekroczył o 66 kilometrów prędkość na terenie zabudowanym straciłby prawo jazdy na 3 miesiące za taki wyczyn. 

Zgłoś miejsce na mapie zagrożeń, która już jest dostępna w Grudziądzu, Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Od dzisiaj 9 września w województwie kujawsko-pomorskich zaczyna działać Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Najważniejsze informacje dotyczące jej funkcjonowania podczas konferencji prasowej przedstawili Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz oraz Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. 

Potrącenie dwójki dzieci w kujawsko-pomorskim. 8-latka i 9-latek w szpitalu

T.N./eSerwis.info; info/video: TVN24/x-news, mapa: google; foto: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dwoje dzieci trafiło do szpitala po potrąceniu, do którego doszło w Kawęcinie w województwie kujawsko-pomorskim. Obecnie przebywają w grudziądzkim szpitalu na obserwacji, jedno z nich ma ciętą ranę głowie, drugie wstrząśnienie mózgu.

W całym regionie dziesiątki alarmów bombowych!!

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: youtube/policapl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W całym regionie kujawsko-pomorskim otrzymano dziesiątki zgłoszeń o podłożeniu bomb. Informacje o podłożeniu bomby dotarły w dniu dzisiejzszym do wielu instytucji kilku miast naszego regionu. W tym również między innymi do Urzędów w Bydgoszczy, Włocławka i Tucholi.

Na osiedlu Rządz zatrzymano mężczyznę posiadającego amfetaminę o wartości 6 tys. zł

info: Komenda Policji, Grudziądz; fot: x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Mężczyzna posiadający amfetaminę o wartości 6 tys. zł został zatrzymany przez Policję na osiedlu Rządz Zatrzymany, przesłuchany i doprowadzony przez policjantów do prokuratury 30 letni grudziądzanin odpowie za posiadanie narkotyków. Na wniosek złożony przez mundurowych prokurator zastosował wobec niego dozór policji i poręczenie majątkowe.

Zamówił posiłek w barze, ale zamiast zapłacić zwabił ekspedientkę do toalety i ja napadł. Ukradł pieniądze

KWP Bydgoszcz/x-news; youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Nieznany sprawca, wszedł do baru gastronomicznego, gdzie zamówił posiłek. Po chwili udał się do łazienki, tam podstępem zwabił 38-letnią pracownicę. Po wejściu kobiety do pomieszczenia, uderzył ją jakimś przedmiotem, a następnie skrępował. Mężczyzna wykorzystując moment, że w lokalu nie było innych klientów, skradł z baru pieniądze i odjechał . 

Oszuści grasują na autostradzie. Wyskakują na drogę, a potem wciskają na siłę złoto i wyłudzają pieniądze pod presją

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Chełmińska; fot: Archiwum, Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

We wtorek chełmińska policja otrzymała informację o oszustwie, do którego doszło na odcinku autostrady A1 w okolicy węzła Lisewo. Mężczyzna po odwiedzeniu ojca w okolicach Warszawy wracał autostradą do Gdańska. Podczas podróży został zatrzymany przez mężczyznę najprawdopodobniej narodowości romskiej, który gwałtownie wbiegł na jego pas ruchu. 

25 kg marihuany wartej pół miliona złotych. Tyle mieli przy sobie mieszkańcy Grudziądza

Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Grudziądzcy policjanci wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i funkcjonariuszami Straży Granicznej ze Zgorzelca udaremnili przemyt 25 kg marihuany. Czarnorynkową wartość przejętych narkotyków oszacowano na ponad milion złotych Do zatrzymań doszło w czwartek w Zgorzelcu. 

Dwaj mieszkańcy Nowego i Grudziądza odpowiedzą za kradzież pojazdu. Mężczyźni wpadli w ręce patrolu z komisariatu w Nowem

info: KWP, Bydgoszcz; fot/video: youtube/KWPBydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dwaj mieszkańcy Nowego i Grudziądza odpowiedzą za kradzież pojazdu. Mężczyźni wpadli w ręce patrolu z komisariatu w Nowem. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną w nocy z terenu Bydgoszczy skodę octavię. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 

Narkotykowej sagi ciąg dalszy

kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w swoim mieszkaniu miał prawie 200 g amfetaminy. To efekt narkotykowej sprawy, w której dokonano już wcześniej zatrzymania 35-latka. W stosunku do tego mężczyzny zastosowany został już areszt na okres 2 miesięcy. Zatrzymanemu 32-latkowi za posiadanie znacznych ilości narkotyków może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.