joomla templates top joomla templates template joomla

Chcieli pomóc szczęściu? Ukradli zdrapki warte ponad tysiąc złotych. Ich personalia ustalili pod koniec minionego tygodnia kryminalni

info: Policja, Nakło włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Nakielscy kryminalni ustalili personalia podejrzanych, którzy na jednej ze stacji paliw ukradli zdrapki warte ponad tysiąc złotych. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Ostateczne decyzje w sprawie podejrzanych podejmie sąd.
 

Zgłoszenie o tym, że z lady na jednej z nakielskich stacji paliw zostały skradzione zdrapki warte ponad tysiąc złotych nakielska komenda otrzymała na początku grudnia ubiegłego roku. Jak wynikało z informacji przekazanych przez pokrzywdzoną obsługa próbowała odzyskać losy, jednak po krótkiej dyskusji z pracownikami złodzieje oddalili się z łupem. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na ponad tysiąc złotych.
 

Podejrzani cieszyli się wolnością do czasu. Ich personalia ustalili pod koniec minionego tygodnia kryminalni. 31 i 33-latek zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach na terenie gminy Kcynia.

Obaj już usłyszeli zarzuty, a ich zachowanie oceni sąd.

Za kradzież kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.