joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie ciężarówek pod Jabłonowem Pomorskim. Kierowca ciężarówki nie dostosował prędkości na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z inną ciężarówką

info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Do czołowego zderzenia dwóch ciężarówek doszło w poniedziałek w miejscowości Kamień. Jeden z kierowców, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

W poniedziałek 8 czerwca, krótko przed godz. 10.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w miejscowości Kamień.
 
 
Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowy daf, na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarowym renault.
 
 
W wyniku zderzenia ranny został 39-letni kierowca dafa, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. 28-letni kierowca renault nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.