joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowo zderzył pojazdów na odcinku drogi ekspresowej S-5. Śmierć na miejscu poniósł 43-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. W zdarzeniu brały udział cztery pojazdy

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

43-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego poniósł śmierć po tym, jak jego osobowy fiat czołowo zderzył się z dostawczym fiatem doblo. Teraz śledczy, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.
 
 
Do tego tragicznego wypadku doszło w niedzielę 10 listopada około godz. 17.45 w miejscowości Cotoń w powiecie żnińskim. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci potwierdzili zgłoszenie.
 
 
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że na odcinku drogi ekspresowej S-5, czasowo oddanym do użytku w ramach zmiany organizacji ruchu, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy marki Fiat, Honda oraz Renault.
 
 
W wyniku dalszych czynności mundurowi ustalili, że na skutek czołowego zdarzenia się pojazdów, śmierć w wyniku poniesionych obrażeń poniósł 43- letni kierowca fiata punto, mieszkaniec powiatu poznańskiego.
 
 
Śledczy na miejscu wypadku zabezpieczyli szereg śladów kryminalistycznych oraz przesłuchali świadków. Ten materiał dowodowy zostanie poddany analizie w prowadzonym pod nadzorem prokuratora śledztwie i na tej podstawie policjanci wyjaśnią, co było przyczyną tego tragicznego w skutkach