joomla templates top joomla templates template joomla

Dochodowy ogródek prowadziła 49-letnia kobieta. W słoiczku policjanci znaleźli 130 tys. w gotówce, w domu susz roślinny, marihuanę

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Kryminalni z bydgoskiego wydziału narkotykowego zatrzymali 49-latkę. Kobieta na terenie swojej posesji w ogródku uprawiała zakazane konopie indyjskie. Policjanci zabezpieczyli u niej w domu ponad pół kilograma marihuany i sporą ilość gotówki. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Solca Kujawskiego może posiadać w domu uprawę zakazanych konopi indyjskich. Trop doprowadził ich do 49-letniej mieszkanki tej miejscowości. Funkcjonariusze namierzyli jej dokładny adres zamieszkania. Następnie przystąpili do realizacji i pojechali pod wytypowany adres. Tam weszli na teren posesji.
 
 
W trakcie przeszukania, w ogrodzie, znaleźli 19 krzewów zakazanych konopi indyjskich. Ponadto, w domu zabezpieczyli susz roślinny, substancje płynne, w tym olejek konopny oraz ponad 130 tysięcy złotych w gotówce. Pieniądze były ukryte w specjalnie zapakowanych hermetycznie portfelach. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana.
 
Policjanci do sprawy zatrzymali 49-latkę. Kobieta usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków oraz uprawy konopi indyjskich inne niż włókniste. Wobec podejrzanej prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz może jej grozić do 10 lat pozbawienia wolności.