joomla templates top joomla templates template joomla

Idący drogą pieszy z niewyjaśnionych przyczyn zatoczył się na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżającego mercedesa. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Nakielscy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w minioną sobotę 9 stycznia na drodze pomiędzy Kcynią a Szubinem. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 55-letni mieszkaniec gminy Kcynia.
 
Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem pieszego i auta osobowego na trasie Kcynia-Szubin dyżurny nakielskiej komendy otrzymał w minioną sobotę 9 stycznia o 18.00.
 
 
Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych, 55-letni mieszkaniec gminy Kcynia, idąc drogą w kierunku Szubina, z niewyjaśnionych przyczyn zatoczył się na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżającego mercedesa. W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy.
 
Postępowanie w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą, pod nadzorem prokuratury, policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego.
 
Nakielska policja apeluje, abyśmy, poruszając się po drogach, pamiętali o tym, by być widocznym dla innych. Jednocześnie przypomina, że pieszy poruszający się po drodze, po zmierzchu, poza obszarem zabudowanym ma obowiązek używać elementów odblaskowych w taki sposób, aby być zauważalnym dla innych uczestników ruchu drogowego. Wyjątkiem jest sytuacja, w której poruszamy się po drodze przeznaczonej jedynie dla pieszych lub po chodniku.