joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca bez uprawnień do kierowania, właścicielka pojazdu obok kierowcy z prawo jazdami, na dokładkę 24-latek poszukiwany przez policje na tylnym siedzeniu

info: Policja, Wąbrzeźno; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
W sobotę 30 maja ok godz. 18:30 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej osobowe mitsubishi. Dla każdej z trzech podróżujących nim osób podróż zakończyła się konsekwencjami.

Patrol drogówki pojawił się w Orłowie tuż po godz. 18:00 i już po kilkudziesięciu minutach uwagę policjantów zwróciło auto, którego kierujący nie korzystał z pasów bezpieczeństwa.
 
 
Sam początek kontroli był zaskakujący, kiedy okazało się że 21-letni kierowca, mieszkaniec powiatu chełmżyńskiego nie posiada żadnych uprawnień do kierowania. Jeszcze większe zaskoczenie wywołał fakt, że właścicielką auta jest siedząca obok 20-letnia mieszkanka pow. chełmińskiego, która przyznała że świadomie wręczyła kluczyki koledze wiedząc, że ten nie ma prawa jazdy, mimo że sama takowe posiada.
 
Policjanci zakończyli ich podróż wysokimi mandatami karnymi. Na zakończenie funkcjonariusze dokonali sprawdzenia całej trójki w policyjnym systemie, które wykazało że drugi z pasażerów, 24-letni mieszkaniec Chełmna jest poszukiwany przez Policję. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy.