joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca busa jechał całą szerokością jezdni na A-1 w kierunku Gdańska. Alkomat wykazał blisko 3 promile alkoholu

info: Policja, Bydgoszcz;fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci z Aleksandrowa zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który jechał autostradą A-1 kompletnie pijany. Alkomat wykazał w organizmie kierującego blisko 3 promile alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
 
 
W minioną sobotę (22.06.19) około 23:30 policjanci otrzymali informację, że kierujący busem, jadący autostradą w kierunku Gdańska, jedzie całą szerokością jezdni i prawdopodobnie jest nietrzeźwy. 
 
 
Funkcjonariusze natychmiast pojechali na wskazany odcinek autostrady, gdzie zauważyli opisany pojazd. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali do kontroli kierującego, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. 
 
Od mężczyzny czuć było wyraźną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.
 
 
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15.