joomla templates top joomla templates template joomla

Kierowca prowadzący auto miał 3 promile alkoholu, wpadł bo nie włączył świateł mijania. Pasażerka, która była trzeźwa i miała prawo jazdy siedział obok pijanego kierowcy

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Nieodpowiedzialnością wykazał się 32-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego, który kierował pojazdem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Jeszcze większą nieodpowiedzialnością wykazała się 19-letnia pasażerka, która posiadała uprawnienia do kierowania pojazdami, była trzeźwa i wsiadła do pojazdu z nietrzeźwym kierowcą.

W czwartek 24 czerwca motocyklowy patrol ruchu drogowego z Brodnicy, pełniąc służbę na terenie powiatu brodnickiego w miejscowości Mileszewy, zatrzymał do kontroli drogowej opla vectrę, którego kierowca nie włączył światła mijania.
 
 
W trakcie kontroli pojazdu oraz kierowcy, policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Po zbadaniu stanu trzeźwości 32-latka okazało się, że ma on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. W pojeździe oprócz kierowcy jechały dwie pasażerki, z czego jedna z nich 19-letnia mieszkanka powiatu brodnickiego posiadała prawo jazdy i była trzeźwa.
 
Policjanci zatrzymali 32-latka, a pojazd przejęła 19-latka. Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.