joomla templates top joomla templates template joomla

Kolizja trzech aut w Ostaszewie pod Toruniem. Kierująca renaultem uderzyła w tył citroena a ten pojazd najechał na tył toyoty

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Do groźnie wyglądającej kolizji trzech aut doszło wczoraj w Ostaszewie. Kierująca renaultem uderzyła w tył citroena a ten pojazd najechał na tył toyoty. Dwa ostatnie auta w tym czasie prawidłowo oczekiwały na czerwonym świetle. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważnych obrażeń i kolizja zakończyła się mandatem dla kierującej reanult.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek 9 lipca tuż po godz. 14:00 w Ostaszewie. Kierująca renault scenic jadąca od strony Łysomic w stronę Chełmży nagle wjechała w tył citroena C3 stojącego na światłach.
 
 
Przed citroenem stała toyota avensis, która efektem domina została uderzona przez citroena. Do szpitala trafiła kierująca renaultem, kierowca citroena oraz dwie pasażerki toyoty. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało i wszystkie osoby mogły powrócić do domu.
 
Kolizja zakończyła się mandatem i punktami karnymi dla kierującej renault. Do tego czasu policjanci kierowali ruchem na tej drodze wahadłowo.