joomla templates top joomla templates template joomla

Kradzież u jubilera w kujawsko-pomorskim. Poszukiwani mężczyźni z monitoringu. Sprzedawczyni próbowała zatrzymać złodziei, jednak została odepchnięta, mężczyźni uciekli

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci z Szubina, pow. nakielski, poszukują dwóch mężczyzn, którzy okradli sklep jubilerski w centrum miasta. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców proszone są o kontakt z policją.
 
 
Do zdarzenia doszło w środę 30 października około 12.40 na ul. 3-ego Maja w Szubinie, pow. nakielski. Do znajdującego się tam sklepu jubilerskiego wszedł mężczyzna ciemnej karnacji i zainteresował się kupnem zegarków. 
 
 
Kiedy sprzedawczyni zajęta była rozmową z nim, do sklepu wszedł kolejny rzekomy klient i poszedł bezpośrednio do kantorka na zapleczu, skąd zabrał łańcuszki, a także gotówkę. Gdy wychodził został zauważony przez ekspedientkę. Kobieta próbowała odzyskać zabrane przez niego łupy, jednak została odepchnięta przez napastnika, po czym obaj mężczyźni uciekli. 
 
Policjanci z Komisariatu Policji w Szubinie, którzy prowadzą tę sprawę proszą wszystkich posiadających informacje na temat napadu lub przestępców, których wizerunki zarejestrowały kamery. o kontakt. Można przyjść osobiście do komisariatu lub telefonować pod numery: 52 39 11 610 lub 52 39 11 621.