joomla templates top joomla templates template joomla

Mieszkaniec gminy Nowe jadący DK 91 w kierunku Gdańska w gminie Nowe potrącił 80-letnią kobietę, która w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu

info: Policja/Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Kierujący samochodem Dacia Logan, 63-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, potrącił 80-letnią kobietę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą w rejonie skrzyżowania pieszą.

W piątek 18 grudnia po godzinie 18:00 w Nowem w powiecie świeckim kierujący Dacią Logan, 63-letni mieszkaniec gminy Nowe, jadący w kierunku Gdańska drogą krajową nr 91 potrącił 80-letnią mieszkankę gminy Nowe.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów, wynika, że kierowca Daci nie zachował należytej ostrożności i potrącił przechodzącą w rejonie skrzyżowania pieszą. Kobieta została przewieziona do szpitala. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny i zabezpieczali ślady. Śledztwo w tej sprawie, prowadzone pod nadzorem prokuratora, wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.