joomla templates top joomla templates template joomla

Na pomoc zaniedbanym szczniakom. Zwierzęta nie miały możliwości schronienia, były zarobaczone i osłabione. Zostały przewiezione do bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Dzięki współpracy Policji, Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt oraz Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy zostało uratowanych dziewięć szczeniąt.

W związku ze zgłoszeniem dotyczącym zaniedbanych zwierząt na jednej z koronowskich posesji, na miejsce pojechali policjanci z komisariatu w Koronowie wraz z przedstawicielem OTOZ Animals.
 
 
Na miejscu znaleziono dziewięć sześciotygodniowych psów. W związku z tym, że szczenięta nie miały możliwości schronienia, a z powodu zarobaczenia były osłabione i apatyczne, zostały przewiezione do bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt, gdzie otrzymały profesjonalną pomoc. Jeżeli leczenie przyniesie spodziewane rezultaty, wkrótce będą mogły trafić do nowych, odpowiedzialnych domów.
Przypominamy!
 
Zgodnie z art. 9. 1. Ustawy o ochronie zwierząt: „Kto utrzymuje zwierzę domowe, ma obowiązek zapewnić mu pomieszczenie chroniące je przed zimnem, upałami i opadami atmosferycznymi, z dostępem do światła dziennego, umożliwiające swobodną zmianę pozycji ciała, odpowiednią karmę i stały dostęp do wody.”