joomla templates top joomla templates template joomla

Nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przepust drogowy

info: KWP, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Brzuze. Kierowca vw z powodu nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem. Nie miał uprawnień do kierowania pojazdami i był nietrzeźwy.

W czwartek 8 sierpnia po godzinie 19-tej dyżurny policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Brzuze. Natychmiast na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego.

Jak ustalili na miejscu 20-letni mieszkaniec gm. Brzuze kierując vw passatem na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przepust drogowy. Zarówno kierowca jak i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala na dalsze badania.

Jak wynika z czynności wykonanych przez policjantów kierowca pojazdu był nietrzeźwy, alkomat wykazał w jego organizmie blisko promil alkoholu. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą rypińscy kryminalni.

Za spowodowanie wypadku drogowego będąc w stanie nietrzeźwości grozi do 4,5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za jazdę bez uprawnień.