joomla templates top joomla templates template joomla

Opel podczas manewru wyprzedzania uderzył w hondę. Po tym zderzeniu auta zjechały na pobocze i uderzyły w drzewa. Śmierć na miejscu poniosła 19-latka

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Radziejowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Czołówku na drodze wojewódzkiej nr 266. W zdarzeniu zginęła 19-latka. Do zdarzenia doszło dziś (16.06.20) około godz. 00:35 w miejscowości Czołówek na drodze wojewódzkiej nr 266.
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że opel astra, którym podróżowały cztery osoby, podczas manewru wyprzedzania, uderzył w hondę civic, jadącą w tym samym kierunku. Po tym zderzeniu auta zjechały na pobocze i uderzyły w drzewa.
 
 
W wyniku tego wypadku 19-latka jadąca w oplu, pomimo reanimacji, zmarła na miejscu. Pozostali uczestnicy wypadku, trzech z opla w wieku 19,18 i 13 lat oraz 36-latka z hondy trafili do szpitala. Od osób biorących udział w wypadku pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz środków odurzających.
 
 
Radziejowscy policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać, kto kierował oplem astra oraz wszelkie okoliczności tego tragicznego wypadku.