joomla templates top joomla templates template joomla

Policjanci sprawdzają czy młodzi ludzie w okresie pandemii nie „wagarują” i nie gromadzą się w rejonach szkół, centrów handlowych i innych miejscach

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Policjanci Ogniwa Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii śródmiejskiego komisariatu, pomimo obowiązku nauki zdalnej przez młodzież, od początku tego okresu mają ręce pełne pracy.
 
Regularnie kontrolują czy młodzi ludzie w okresie pandemii nie „wagarują” i nie gromadzą się w rejonach szkół, centrów handlowych i innych upodobanych przez siebie miejsc.
 
 
Policjant kontroluje teren przyszkolny. W tle budynek szkoły widoczny za ogrodzeniem. Działania te mają na celu kontrolę młodych ludzi pod kątem przestrzegania obostrzeń w związku z panującym stanem pandemii spowodowanej wirusem COVID-19. Również w okresie świątecznym i ferii zimowych należy spodziewać się tego typu działań.
 
Pamiętajmy! Większość młodych ludzi zakażenie wirusem przechodzi bezobjawowo, co przy braku stosowania się do wytycznych wydanych przez Ministra Zdrowia stanowi szczególnie duże ryzyko przenoszenia i zakażenia osób starszych i z osłabioną odpornością.