joomla templates top joomla templates template joomla

Poranny karambol pięciu aut na A1 pod Toruniem. Sześć osób zostało przewiezionych do toruńskich szpitali

info: Policja/KMP Grudziądz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
W poniedziałek rano, na autostradzie A1, pomiędzy węzłem Lubicz a Nowa Wieś w powiecie toruńskim, doszło do zderzenia kilku aut, w wyniku czego sześć osób zostało przewiezionych do toruńskich szpitali. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu ustalają okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek 18 stycznia około 5:00 na pasie autostrady A1 prowadzącym w kierunku Łodzi, pomiędzy węzłem Lubicz a Nowa Wieś w powiecie toruńskim, doszło do zdarzenia drogowego. Uczestniczyło w nim pięć aut.
 
 
Z ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, których dyżurny skierował na miejsce, wynika, że kierowca mercedesa sprintera - lawety przewożącej renault megane - z niewyjaśnionych przyczyn wjechał w barierę ochronną. Na niego najechał opel combo, następnie audi i mercedes vito. W wyniku zdarzenia do toruńskich szpitali trafiło sześć osób.
 
 
Początkowo oba pasy autostrady w kierunku Łodzi były zablokowane, a policjanci zorganizowali objazdy. Po zabezpieczeniu niezbędnych dowodów, jeden z pasów został udrożniony i mundurowi kierowali ruchem wahadłowo. W tej chwili droga jest już całkowicie przejezdna.
 
Policjanci ustalają okoliczności w jakich doszło do karambolu.