joomla templates top joomla templates template joomla

Tragedia w kujawsko-pomiorskim. Rowerzystka z dwójką dzieci wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy wprost pod pociąg. Cała trójka poniosła śmierć na miejsu

info: Policja, Włocławek; video: tvn24/x-news włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Poniedziałek po długim weekendzie 19 sierpnia rozpoczął się tragicznie na terenie powiatu włocławskiego. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji oraz jednostek podległych od rana pracowali w obrębie jednego z przejazdów kolejowych, gdzie doszło do tragedii. Pod kołami pociągu zginęła matka i jej dwoje 8-letnich dzieci.
 
 
Dyżurny włocławskiej komendy został poinformowany, iż ok godz. 07:25 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia na przejeździe kolejowym w gm. Lubień Kujawski.
 
Ze wstępnych informacji zebranych przez mundurowych wynika, iż rowerzystka z dwójką dzieci wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy i została potrącona przez pociąg. Funkcjonariusze ustalili, że chwilę po tym zdarzeniu, z przeciwnego kierunku nadjechał drugi pociąg.
 
 
Policjanci ustalili, iż ofiarami tej tragedii są mieszkańcy pobliskiej miejscowości, 31-letnia matka oraz jej dwoje dzieci w wieku 8 lat. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.
 
Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zbierali ślady, ustalali i przesłuchiwali świadków. Sprawdzili także trzeźwość maszynistów, obaj byli trzeźwi. Do sprawy zabezpieczono nagrania z kamer umieszczonych w lokomotywach.
 
 
 
Dalsze okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prokuratorskie śledztwo.