joomla templates top joomla templates template joomla

Siła zderzenia była tak duża, że uderzony ford przewrócił się na bok. Kierowca opla nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu fordowi w wyniku czego doszło do kolizji pojazdów

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Chwila nieuwagi, pośpiech, nadmierna prędkość czy rutyna…wystarczy chwila, aby doszło do wypadku na drodze. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w m. Łobdowo, gdzie jeden z kierowców nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z drugim autem przewracając je na bok.
 
We wtorek 2 czerwca tuż po godz. 10:00 patrol ruchu drogowego został pilnie skierowany przez dyżurnego naszej jednostki do m. Łobdowo w gminie Dębowa Łąka. Na miejscu okazało się, że na skrzyżowaniu dróg 52-letni kierujący oplem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordowi w wyniku czego doszło do kolizji pojazdów.
 
 
Siła zderzenia była tak duża, że uderzony ford przewrócił się na bok, a sprawca nie mając już kontroli nad swoim oplem uderzył w płot jednej z posesji. Na szczęście poza rozbitymi samochodami nikomu nic się nie stało. 26-letni kierowca forda również wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.
 
 
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Z uwagi na uszkodzenia pojazdów policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne, a sam sprawca ukarany został wysokim mandatem karnym.