joomla templates top joomla templates template joomla

Śmierć podczas morsowania. Podczas zimowej kapieli jeden z mężczyzn nie wypłynął z wody. Po około 2 godzinach wyłowiono ciało zaginionego 45-latka

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Rypińscy kryminalni, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło podczas morsowania na Jeziorze Urszulewskim w gminie Skrwilno.
 
W niedzielę 17 stycznia policja w Rypinie otrzymała zgłoszenie, że na Jeziorze Urszulewskim w gminie Skrwilno, podczas morsowania, jeden z będących tam mężczyzn nie wypłynął z wody.
 
 
Natychmiast udali się tam policjanci. Na miejscu prowadzone były czynności poszukiwawcze przez służby ratownicze, gdzie po około 2 godzinach wyłowiono ciało zaginionego 45-letniego mieszkańca powiatu rypińskiego. Niestety, prowadzona na miejscu akcja reanimacyjna nie przyniosła rezultatu. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny.
 
Jak ustalili wstępnie policjanci, podczas morsowania postanowił o przepłynąć pod taflą lodu pomiędzy dwoma przeręblami. Niestety, po zanurkowaniu w wodzie nie zdołał już z niej wypłynąć.
 
Teraz policjanci, pod nadzorem prokuratora, będą wyjaśniać jakie były dokładne przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.