joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertelny wypadek pod Świeciem. 23-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w lawetę, odbił się od pojazdu, i uderzył w barierę dźwiękochłonną

info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny dwóch wypadków drogowych , które wydarzyły się wczoraj na terenie powiatu świeckiego. Jedno ze zdarzeń zakończyło się tragicznie, dzisiaj nad ranem zmarł w szpitalu uczestnik wypadku.
 
W czwartek ok. godz. 12:30 w miejscowości Polski Konopat w powiecie świeckim doszło do zdarzenia drogowego,  jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, 21-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego  kierując toyotą avensis  z niewyjaśnionej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem osobowym Ford, którym kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu świeckiego. 
 
 
W wyniku zdarzenia 19-letnia pasażerka z obrażeniami przetransportowana została  śmigłowcem do szpitala. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku.
 
 
Tego samego dnia o godz. 15:30 w miejscowości Sulnówko, w powiecie świeckim doszło do kolejnego wypadku, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący volkswagenem passatem 23-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał  na przeciwległy pas ruchu, uderzył w lawetę ciągniętą przez volkswagena transportera, w wyniku uderzenia odbił się od pojazdu, a następnie uderzył w barierę dźwiękochłonną wykonaną z cegieł.  23-latek z obrażeniami przetransportowany został śmigłowcem do szpitala. Niestety dzisiaj rano mężczyzna zmarł.
 
Policjanci na miejscu wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady. Śledztwo w tej sprawie,  pod nadzorem prokuratora,  wyjaśni przyczyny i okoliczności wypadku.