joomla templates top joomla templates template joomla

Spotykali się by wspólnie spożywać alkohol, bądź zapalić papierosa i porozmawiać. 7 mandatów przez trzy dni to efekty interwencji przeprowadzonych przez policjantów na terenie powiatu nakielskiego

info: KMP, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

6 wniosków o ukaranie i 7 mandatów przez trzy dni to efekty interwencji przeprowadzonych przez policjantów na terenie powiatu nakielskiego wobec osób, które wbrew zakazom spotykały się w celach towarzyskich, spacerowały bez celu i korzystały z miejsc użyteczności publicznej. Policjanci apelują do mieszkańców. Bądźcie odpowiedzialni !!!
 

Wprowadzone w związku z pandemią zakazy dotyczą między innymi gromadzenia się, spacerowania bez wyraźnego celu, korzystania z miejsc użyteczności publicznej. Na wszystkie te obostrzenia szczególną uwagę zwracają podczas codziennych służb policjanci.
 
Każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie i niestety w dalszym ciągu zdarzają się osoby, które za nic mają obowiązujące zakazy, spotykają się by wspólnie spożywać alkohol, bądź zapalić papierosa i porozmawiać. Chodzą bez wyraźnego celu po terenie miasta i parkach. Tym samym narażając siebie i osoby w swoim otoczeniu na utratę zdrowia.
 

Tylko w ostatnich trzech dniach mundurowi powiatu nakielskiego podejmowali kilka interwencji wobec tych, którzy rażąco naruszyli obowiązujące zakazy. Wobec 6 osób policjanci skierują wnioski o ukaranie do sądu, 7 osób zostało ukaranych mandatami.

Policjanci proszą mieszkańców powiatu o rozsądek i odpowiedzialność! To nie jest czas manifestowania swojego niezadowolenia. Od zachowania nas wszystkich zależy, jak szybko wrócimy do codzienności sprzed pandemii.