joomla templates top joomla templates template joomla

Tragedia i pogrzeb zamiast ślubu. Pręt jaki wypadł z przejeżdżającej ciężarówki przebił szybę auta. W piątek odbył się pogrzeb 19-letniego kierowcy

Agencja/eReporter24; info/foto: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

W zeszły piątek odbył się pogrzeb 19-letniego kierowcy, który zginał tragicznie w poniedziałek w wypadku do jakiego doszło w powiecie świeckim w kujawsko-pomorskim. Młodzieniec miał w sobotę brać ślub z narzeczoną, która również podróżowała z nim autem. W pojeździe znajdowało się również dziecko.
 
 
Tragedia na drodze w powiecie świeckim i pogrzeb w piątek, zamiast ślubu w sobotę 19-letniego kierowcy, mieszkańca powiatu żnińskiego, który zginał w wyniku zbiegu pechowych okoliczności pod Świeciem.
 
Podczas wymijania się auta prowadzonego przez młodzieńca z samochodem ciężarowym, w przednią szybę wbił się pręt, który wypadł z ciężarówki, która chwilę wcześniej zawadziła bokiem o drzewo uszkadzając część ładunkową pojazdu.
 
 
Uszkodzenia ciężarówki były na tyle poważne, że doprowadziło to do uszkodzenia skrzyni ładunkowej, której to części spadły na osobówkę i się w nią wbiły. 
 
Obrażenia ciała 19-letniego kierowcy były tak poważne, że nie udało się go uratować. Zginął na miejscu. Pozostałym uczestnikom wypadku, a więc narzeczonej i dziecku jakie z nimi podróżowało nic się nie stało.  
 
Narzeczona, rodzina i przyjaciele pożegnali mężczyznę w piątek po południu o 14:00 w Łabiszynie.