joomla templates top joomla templates template joomla

Auto rozpadło się na dwie części. Tragiczny w skutkach wypadek, w którym po zderzeniu bmw z volkswagenem śmierć na miejscu poniosła 16-letnia pasażerka jednego z aut

info: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Nakielscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło w nocy w Śmielinie. Po zderzeniu bmw z volkswagenem śmierć na miejscu poniosła 16-letnia pasażerka jednego z aut.
 
Zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 10 w Śmielinie, pow. nakielski, dyżurny policji otrzymał w czwartek 3 grudnia około 23.20. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.
 
 
Jak wynika ze wstępnych ustaleń kryminalnych oraz policjantów "drogówki", którzy na miejscu wypadku zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny, kierowca bmw, 20-latek, podczas wyprzedzania iveco zderzył się z jadącym przeciwnym pasem volkswagenem touran. Siła, z jaką auta się zderzyły spowodowała, że bmw rozpadło się na dwie części. 
 
Na skutek doznanych obrażeń na miejscu zmarła 16-letnia pasażerka bmw, a kierowca tego auta z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy. Pozostali uczestnicy wypadku nie doznali poważniejszych obrażeń. 
 
Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają, pod nadzorem prokuratora, nakielscy policjanci.