joomla templates top joomla templates template joomla

W czołowym zderzeniu osobówki z samochodem ciężarowym pod Włocławkiem zginęła kobieta. Jej pojazd z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni

info: KPP, Lipno włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Tragiczny wypadek w Wólce miał miejsce wczoraj (23.03.2020) ok. godz. 10.00. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów zginęła kobieta.
 
 
Wczoraj ok. 10.00 doszło do tragicznego zdarzenia na krajowej „dziesiątce”. Na miejscu przez kilka godzin działały służby – straż pożarna, służby medyczne, policjanci.
 
W miejscowości Wólka doszło do czołowego zdarzenia dwóch pojazdów. Były to poruszający się od strony Torunia ciężarowy mercedes z naczepą i osobowy suzuki vitara, który jechał od strony Sierpca.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zderzenia doszło, gdy pojazd osobowy z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni.
 
Niestety obydwa pojazdy stanęły w płomieniach. Kierującemu mercedesem 35-letniemu mieszkańcowi powiatu mławskiego udało się wydostać z pojazdu. Mężczyzna nie odniósł obrażeń. Podczas prowadzenia auta był trzeźwy. Na miejscu zginęła 45-letnia kobieta kierująca suzuki, mieszkanka powiatu sierpeckiego.
 
Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności w tej sprawie, aby ustalić przyczyny tragedii.