joomla templates top joomla templates template joomla

Zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka seatem, bo jak powiedział policjantom "spieszył się i myślał, że zdąży skręcić"

info: Policja/Wąbrzeźno włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 
Młody kierowca bmw zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka seatem, bo jak powiedział policjantom: spieszył się i myślał, że zdąży skręcić. O karze dla niego zadecyduje sąd.

W poniedziałek 30 listopada ok godz. 16:00 w miejscowości Czystochleb doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Na prostym odcinku drogi, młody kierowca bmw zjechał nagle na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka seatem.
 
 
Poważnie rozbite auta zablokowały drogę, kierowca seata z uwagi na odniesione obrażenia przetransportowany został do szpitala. Obecni na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili, że 27-letni kierowca bmw wykonał manewr skrętu w lewo nie udzielając pierwszeństwa jadącemu z przeciwka 57-latkowi. Sprawca zdarzenia rozpytany przez policjantów dlaczego doprowadził do tego zdarzenia powiedział, że spieszył się i myślał, że zdąży skręcić przed jadącym autem.
 
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i liczne mandaty z przeszłości, funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu uprawnień kierowcy bmw, ale jak się okazało mężczyzna nie posiadał przy sobie tego dokumentu. W związku z powyższym 27-letni mieszkaniec Wąbrzeźna odpowie teraz przed sądem za popełnione wykroczenia, gdzie liczyć musi się z grzywną nawet do 5000 zł oraz zakazem kierowania pojazdami do 3 lat.