joomla templates top joomla templates template joomla

90 milionów na wymianę 200 ambulansów w całym kraju. Nowe karetki trafią do Grudziądza, Nieszawy, Górzna i innych miast regionu mówią Marzenna Drab i senator Andrzej Mioduszewski

Agencja/eReporter24 włącz . Opublikowano w Kujawsko-Pomorskie Sejm Wybory 2019

Rząd Prawa i Sprawiedliwości rozpoczął „Programu wymiany ambulansów”. Niemal 200 pojazdów ratujących życie, każdy za około 400 tys. trafi do rożnych miast w tym miast województwa kujawsko-pomorskiego. 
 
 
Do miasto województwa kujawsko-pomorskiego w tym do Grudziądza, Izbicy Kujawskiej, Brześcia Kujawskiego, Nieszawy Dobrzynia n. Wisłą, Górzna, Osięcin oraz ogólnie do niemal 200 miast w Polsce trafią nowe ambulanse. W kujawsko-pomorskim będzie to łącznie 13 pojazdów. 
 
 
- „Ten program będzie miał około 90 milionów przeznaczonych na wymianę 200 ambulansów w całym kraju” - mówiła Marzenna Drab w trakcie konferencji prasowej. 
 
Jeden z ambulansów stacjonować będzie na ul. Strażackiej 1 w Państwowej Straży Pożarnej, stąd właśnie miejsce konferencji prasowej zwołanej przez szefową Prawa i Sprawiedliwości okręgu toruńskiego i senatora Andrzeja Mioduszewskiego. 
 
Podmiotem, który dokona wybory pojazdu będzie dyrektor grudziądzkiego Szpitala.
 
 
 
Senator Andrzej Mioduszewski zabrał głos ws. sytuacji grudziądzkiego Szpitala.
 
- „Oceniam negatywnie pomysł oparty na wyprzedaży majątku spółek, majątki miasta to nie jest dobry pomysł. W kolejnej kadencji będziemy musieli powrócić do tego, że Szpital to jest jednak bezpieczeństwo mieszkańców, dlatego rząd i wojewoda będzie zwracał uwagę na to i będą podjęte działania przynajmniej zabezpieczające bezpieczeństwo mieszkańców” - mówił senator Mioduszewski pytany o aktualna sytuacje grudziądzkiej lecznicy. 
 
 To jest dobry czas dla Polski mówili kandydaci w wyborach parlamentarnych dodając
 
- „ Warto o tym pamiętać 13 października przy urnach wyborczych” -