joomla templates top joomla templates template joomla

Bronisław Komorowski odwiedził Grudziądz, aby wesprzeć Tomasza Szymańskiego. Cztery lata temu udzielając poparcia nie pamiętał nazwiska posła

info: facebook/ Tomasz Szymański; fot: facebook włącz . Opublikowano w Kujawsko-Pomorskie Sejm Wybory 2019

Poseł Tomasz Szymański uzyskał poparcie od byłego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, którzy przed czterema laty udzielając posłowi podobnego poparcia w trakcie prezentacji zapomniał jego imienia i nazwiska, co zarejestrowały kamery stacji TV. Sprawa trafiła do mediów. 
 
 
Zamieszanie nie przeszkodziło w zdobyciu mandatu przez posła, a może nawet i pomogło i było wyłącznie  epizodem kampanijnym pokazującym faktyczną wartość poparcia od wielu byłych polityków z różnych stron sceny politycznej dla aktualnych kandydatów - wyłącznie symboliczną. 
 
 
- "Dziś na moje zaproszenie do Grudziądza przyjechał Prezydent Bronisław Komorowski. Osoba niezwykle ceniona przez wielu mieszkańców naszego miasta i regionu, związana z Grudziądzem za sprawą swojej mamy, która tu się urodziła i spędziła swoje dzieciństwo" - informuje poseł Tomasz Szymański.

Jak czytamy dalej.
 
- "Prezydent Komorowski to człowiek, który cieszy się ogromnym poparciem grudziądzan, wszak to właśnie w naszym mieście osiągał duże poparcie w wyborach Prezydenckich. Jestem wdzięczny, że dziś udzielił mi swojego poparcia".